Spot profilaktyczny "Mam wybór... wybieram rozsądek"

2021/03/03

Zachęcamy do obejrzenia spotu zrealizowanegow ramach współpracy z Wydziałem Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, Urzędem Marszałkowskim Województwa Podlaskiego oraz Towarzystwem Olimpijczyków Polskich. W roli głównej wystąpił Wojciech Nowicki - Medalista Igrzysk Olimpijskich.
Czytaj więcej...

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

2021/02/22

Od 22 do 28 lutego 2021 roku każda zainteresowana osoba będzie mogła uzyskać bezpłatną poradę prawną czy psychologiczną w wyznaczonych punktach, m.in. w sądach, prokuraturach, komendach policji, siedzibach prawniczych samorządów zawodowych czy organizacji pozarządowych w całym kraju.
Czytaj więcej...

Hejt wśród dzieci i młodzieży - reaguj!

2021/02/10

Dzieci jako użytkownicy Internetu narażeni są na agresję czy krytykę, z którą niestety mogą sobie nie poradzić.
Czytaj więcej...

Centrum Zdrowia Psychicznego – jak uzyskać pomoc?

2021/01/22

W Polsce aktualnie działa 31 ośrodków pomocy, które  oferują bez skierowań i bez kolejek dostęp do szybkiej, bezpłatnej, wszechstronnej opieki psychologa, psychoterapeuty, psychiatry, asystenta zdrowienia.
Czytaj więcej...

Poszukiwania zaginionych za granicą

2021/01/07

Poszukiwania zaginionych Polaków mogą również obejmować obszary innych państw. Zasady prowadzenia takich poszukiwań zostały uregulowane w Zarządzeniu Nr 48 Komendanta Głównego Policji z 2018 roku w sprawie prowadzenia przez Policję poszukiwania osoby zaginionej oraz postępowania w przypadku ujawnienia osoby o nieustalonej tożsamości lub znalezienia nieznanych zwłok oraz szczątków ludzkich.
Czytaj więcej...

Jak wygląda praca Grupy Ratowniczej w czasie epidemii?

2020/12/29

"Chcemy jak najbardziej pomóc" to materiał przygotowany przez zespół TVN24 ukazujący pracę naszych ratowników w tym trudnym czasie.
Czytaj więcej...

Kiedy następuje zakończenie poszukiwań?

2020/12/22

Zakończenie poszukiwań osoby zaginionej następuje w określonych przypadkach, które zostały wskazane w Zarządzeniu Nr 48 Komendanta Głównego Policji z 2018 roku w sprawie prowadzenia przez Policję poszukiwania osoby zaginionej oraz postępowania w przypadku ujawnienia osoby o nieustalonej tożsamości lub znalezienia nieznanych zwłok oraz szczątków ludzkich.
Czytaj więcej...
Więcej
Linia Nadziei - telefon interwencyjny w sprawie zaginionych dzieci